İzmir Garaj Kapısı

Geniş kullanım alanına sahiptir aynı zamanda ısı , ses ve toz yalıtımı yapar. Egeden otomasyon panel garaj kapısında son teknolojik sistem kullanarak daha güvenilir hizmet sunmaktadır.

60

Otomatik Garaj Kapısı

Diğer adı seksiyonel garaj kapısı olan panel garaj kapısı, genellikle 615-495 mm arası bir yükseklikte olur ve 42 mm kalınlığında panellerden oluşmaktadır. Panellerin dizaynında günümüz teknolojisinden yararlanılmıştır ve açılma veya kapanma durumundayken güvenlik aksamları oldukça gelişmiş bir şekilde işlev görmektedir.Panel garaj kapılarında bu yüzden panellerin arasına parmak sıkışması veya panel kapanırken herhangi bir kaza söz konusu olmamaktadır.

Ayrıca panellerin iç malzemesi çelik ile güçlendirilmiştir ve bu güçlendirme sayesinde rüzgar aşımı söz konusu olmaz. Panel garaj kapısı, apartmanlarda veya müstakil evlerde arabalarınızı rahatlıkla koymanız için kullanılabilir.

Panel garaj kapıları otomatik olduğundan dolayı buton veya uzaktan kumanda ile çalışması sağlanmaktadır.Kapıların alaşımında çelik bulunmasından dolayı, dış havalardaki sıcak ve soğuk havanın içeriye yalıtımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca tasarım yönünden güzel görünmesi amacıyla ve tercihen, panel garaj kapısında pencere de kullanılmaktadır. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda kapılarımız manuel olarak da kullanılabilmektedir.

Panel Garaj Kapısı Özellikleri

Estetik

Koruma sağlaması yanı sıra hoş görünüm sağlayarak estetik algıları genişletiyor.

Ergonomik

Kolay kullanım alanına sahiptir.

Sağlam

Dış kuvvetlere karşı dayanaklı yapıya sahip olması olası doğal afetlerde ve hırsızlık gibi durumlarda koruma sağlar.

54

7/24 Hizmet Almak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Egeden Otomasyonu Tercih Etme Nedenleriniz

Üstün Kalite

Kullandığımız ürünler, verdiğimiz hizmet, dizaynlarımızdaki ince işçilik ve hizmet sonrası destek kalitemizi ortaya çıkaran bileşenlerdir.

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizde her zaman hammadde kalitesine ve sorunsuz montaja önem veririz. güvenlik bizim için ilk sıradadır.

Tecrübeli Personel

20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizle birlikte hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Dayanıklılık

Kullandığımız malzemeler ile ürünlerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

İş Ortaklıklarımız

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık size verdiğimiz hizmetin temel bileşenleridir.Bu yüzden her zaman sektörde bu değerleri ön planda tutan firmalarla çalışırız.

Yenilik

Fikirlerin ve teknolojinin birleşmesi ile siz değerli müşterilerimize her zaman sektördeki yeniliklerle entegre hizmet veririz.

Panel Garaj Kapısı Uygulamalarımız

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardım ister misiniz?
Egeden Otomasyon
Merhaba, 👋
Panel Garaj Kapısı
Hakkında bilgi almak ister misiniz?