İzmir Fotoselli Kapı Sistemleri

Güvenlik önlemini yüksek seviyede tutan radarlı kapılar zahmetsiz ve kolay sistemiyle profesyonel ekibimiz tarafından kolayca montalanarak sizlere sunulur

13

İzmir Fotoselli Kapı

Giriş ve çıkışın yoğun olduğu mekanlarda radarlı kapı tercih edilir. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu binalar, hastane, mağaza, fabrika, alışveriş merkezleri olabilir. Görsel olarak estetiktir. Sağlıklı yapıldığında hava akımını engeller.

Fotoselli Kapılar toz ve benzeri maddelerin içeriye akışını durdurur. Isı kaybını önler. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur. Tek kanat veya çift kanat olarak düzenlenebilir. Canlı ya da cansız tüm cisimlere duyarlıdır.

Özel profil sistemli tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunarlar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilirler ve montajları yapılır. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine, temperli, buzlu cam uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir.

İzmir Radarlı Kapı Fiyatları

Fotoselli kapılar, genel tasarım estetiğini tamamlayan dekoratif donanım parçalarıyla tamamlanan vitray paneller veya lekeli ahşap paneller gibi renkli tasarımlara sahip geleneksel ahşap plakalar veya metal çerçeveler de dahil olmak üzere çeşitli stillerde gelir – hem işlevsel hem de güzel bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur.

Kullanım şıklığının yanı sıra güvenli kullanıma da sahip olan radarlı kapılar , modern apartmanlarda sıklıkla kullanılan kapı sistemine sahiptir. Siyah , mavi gibi renk seçeneklerine sahiptir. 

Fotoselli kapı fiyatları kullanılan büyüklüğe göre değişmektedir. Standart ölçülere sahip olmayan fotoselli kapılar kullanılacak olan yapının ölçüsüne göre üretilerek fiyatta buna bağlı olarak hesaplanır. 

Bunların yanısıra camın etrafında kullanılan metalin hammaddeside , çok büyük fark olmasada fiyatta değişikliğe neden olabilir.

9
8

Fotoselli Kapıların Özellikleri

Emniyet Fotoseli

Emniyet alanı yüksek seviye olan bu kapılar frekans algılaması sayesinde daha güvenli kullanım gösterir

120-450 KG Kapı Ağırlığı Taşıma Kapasiteli

Acil durumlarda el ile kullanma imkanı

Elektrik kesilmesi gibi acil durumlarda el ile açılma özelliğine sahiptir

7/24 Hizmet Almak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Egeden Otomasyonu Tercih Etme Nedenleriniz

Üstün Kalite

Kullandığımız ürünler, verdiğimiz hizmet, dizaynlarımızdaki ince işçilik ve hizmet sonrası destek kalitemizi ortaya çıkaran bileşenlerdir.

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizde her zaman hammadde kalitesine ve sorunsuz montaja önem veririz. güvenlik bizim için ilk sıradadır.

Tecrübeli Personel

20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizle birlikte hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Dayanıklılık

Kullandığımız malzemeler ile ürünlerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

İş Ortaklıklarımız

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık size verdiğimiz hizmetin temel bileşenleridir.Bu yüzden her zaman sektörde bu değerleri ön planda tutan firmalarla çalışırız.

Yenilik

Fikirlerin ve teknolojinin birleşmesi ile siz değerli müşterilerimize her zaman sektördeki yeniliklerle entegre hizmet veririz.

Radarlı Kapı Uygulamalarımız

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardım ister misiniz?
Egeden Otomasyon
Merhaba, 👋
Radarlı Kapı
Hakkında bilgi almak ister misiniz?