İzmir Yükleme Rampası ve Yükleme Körüğü Sistemi

Yükleme rampalarında yükleme ve boşaltım sistemlerini daha kolay şekilde güvenli ve hızlı çözümlere kavuşturalım

88

Yükleme Rampası

Yükleme rampaları, farklı araçlar ve yükleme alanları arasındaki yükseklik farkını tam olarak dengelemek için tasarlanmış çözümlerdir. Bu sayede yük tek bir yatay hareketle araca yüklenebilir veya araçtan dışarı çıkarılabilir.

Bükülme dayanımlı çelik platform konstrüksiyonu, eşit olmayan yük dağılımında bile aracın yan eğimini sorunsuz dengeler.

Kaldırma silindirli ve bir lip silindirli güvenilir hidrolik donanım tüm durumların üstesinden gelebilir, kolay kullanılabilir ve en önemlisi güvenlidir.

Kaldırma silindirlerinde otomatik acil durdurma valfleri mevcuttur. Bu sistem yükleme rampasını çok hızlı bir şekilde emniyete alır. Bu, örneğin, aracın henüz yük platformda olmasına rağmen erken hareketi halinde önemlidir.

Yükleme Körüğü Fiyatları

Yükleme körükleri, dökme malzemeleri dikey olarak stoklayıcılara, kamyonlara, gemilere veya herhangi bir dökme malzeme taşıma ekipmanına boşaltmak ve filtrelemek için genellikle depolama silolarının altına monte edilir.

Kompakt hazne, operatör tarafından herhangi bir fiziksel temas gerektirmeden, tozların veya tanecikli malzemelerin boşaltılması sırasında toz emisyonunu önler.

Dökme malzemelerin bir depolama çözümünden diğerine verimli bir şekilde akmasını sağlamak için vidalı besleyicilerimiz veya pnömatik taşıma sistemlerimiz gibi konveyörlerin arkasında da yükleme körükleri bulunabilir .

Yükleme körüğü fiyatları taşıdığı yük kapasitesine ve çeşitli yük taşıma özelliğine göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Yük taşıma kilosu da fiyatını etkilemektedir.

Yükleme Körüğü
83

Yükleme Rampası ve Körük Sistemleri Özellikleri

Sağlam Yükleme Rampaları

Daha sağlam yükleme rampaları sizin için güvenli yollar teşkil edecektir.

Esnek Körükler

Esnek ve katlanabilir olması yükleme ve boşaltma yapan aracın çarpmasını karşılar.

Uyumlu Kumanda Sistemleri

Eşit kullanım konsepti ile standart gövde oluşumu ve kablolardan oluşur.

7/24 Hizmet Almak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Egeden Otomasyonu Tercih Etme Nedenleriniz

Üstün Kalite

Kullandığımız ürünler, verdiğimiz hizmet, dizaynlarımızdaki ince işçilik ve hizmet sonrası destek kalitemizi ortaya çıkaran bileşenlerdir.

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizde her zaman hammadde kalitesine ve sorunsuz montaja önem veririz. güvenlik bizim için ilk sıradadır.

Tecrübeli Personel

20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizle birlikte hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Dayanıklılık

Kullandığımız malzemeler ile ürünlerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

İş Ortaklıklarımız

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık size verdiğimiz hizmetin temel bileşenleridir.Bu yüzden her zaman sektörde bu değerleri ön planda tutan firmalarla çalışırız.

Yenilik

Fikirlerin ve teknolojinin birleşmesi ile siz değerli müşterilerimize her zaman sektördeki yeniliklerle entegre hizmet veririz.

Rampa ve Körük Sistemleri Uygulamalarımız

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardım ister misiniz?
Egeden Otomasyon
Merhaba, 👋
Rampa ve Körük Sistemleri
Hakkında bilgi almak ister misiniz?