İzmir Otomatik Garaj Kapısı

Profesyönel ekibimiz tarafından üretilen sarmal garaj kapıları ses ve ısı izolasyonu yaparak araçlarınızı dış faktörlerden korumayı hedefler

69

Sarmal Garaj Kapısı

Sarmal garaj kapıları dikey olarak açılır ve garajda çok az yer kaplar. Tasarımı sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum hacim sağlar. Kapı açıklığı formunun önemi yoktur, kolaylıkla monte edilebilir.

Yaşam standartlarımızı yükseltmek ve insan gücüne ihtiyaç duymadan kullanım gerçekleştiren kapılar sayesinde araçlarınız daha güvenli alanlarda olacaktır. Yukarı doğru katlanır bir şekilde toplanması, motor kısmının dışarı da yer alması ile birlikte bakımlarının da daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Memnun kalarak kullanacağınız ve hatta tavsiyelerde bulunacağınız Sarmal Garaj Kapısı, konut alanlarının kapalı garaj kapıları için kullanılan ürünlerdir.

Bir bakıma kepenk sistemine sahip olduğundan dolayı her türlü alanlarınızda da kolaylıkla tercih edebilmektesiniz. Otomatik, yarı otomatik veya uzaktan kumanda sistemi ile çalışabilmektedir. Hem güvenliğinizi sağlayacak, hem de görselliğinizi arttıracak nitelikleri mevcuttur. Alüminyum ürünlerle üretilerek dilediğiniz takdirde farklı renklerine de sahip olabileceksiniz.

Otomatik Garaj Kapısı

Estetik

Koruma sağlaması yanı sıra hoş görünüm sağlayarak estetik algıları genişletiyor.

Ergonomik

Kolay kullanım alanına sahiptir.

Sağlam

Dış kuvvetlere karşı dayanaklı yapıya sahip olması olası doğal afetlerde ve hırsızlık gibi durumlarda koruma sağlar.

82

7/24 Hizmet Almak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Egeden Otomasyonu Tercih Etme Nedenleriniz

Üstün Kalite

Kullandığımız ürünler, verdiğimiz hizmet, dizaynlarımızdaki ince işçilik ve hizmet sonrası destek kalitemizi ortaya çıkaran bileşenlerdir.

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizde her zaman hammadde kalitesine ve sorunsuz montaja önem veririz. güvenlik bizim için ilk sıradadır.

Tecrübeli Personel

20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizle birlikte hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Dayanıklılık

Kullandığımız malzemeler ile ürünlerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

İş Ortaklıklarımız

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık size verdiğimiz hizmetin temel bileşenleridir.Bu yüzden her zaman sektörde bu değerleri ön planda tutan firmalarla çalışırız.

Yenilik

Fikirlerin ve teknolojinin birleşmesi ile siz değerli müşterilerimize her zaman sektördeki yeniliklerle entegre hizmet veririz.

Garaj Kapısı Modelleri

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardım ister misiniz?
Egeden Otomasyon
Merhaba, 👋
Sarmal Garaj Kapısı
Hakkında bilgi almak ister misiniz?