İzmir Cam Kapama Sistemleri

Sürme , Katlanabilir cam sistemiyle ve profesyönel ekibiyle hızlı montaj seçeneği sunarak sizlere güvenli şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz

95

Cam Kapama Sistemleri

Sürme ve Katlanır cam sistemleri yaklaşık olarak 10 yıldır Türkiye piyasasında olan özellikle sigara yasakları sonrasında cafelerde resturantlarda sıkça kullanılmaya başlayan bir sistemdir.Bu sistem ilk olarak balkon cam kapama olarak başlamış olsa da şimdiden büyük rağbet görmeye başladı.

Katlanır veya sürme cam balkon ve teras kapatma sistemleri 8 mm ve 10 mm temperli cam ile yapılan alüminyum kasalı istenilen raal kodunda boya veya kaplamalı olarak yapılmaktadır.

Balkon cam kapama olarak şeffaf füme mavi siyah şeklinde renk seçenekleri mevcuttur. Bu sistem de Katlanır olursa camlar köşeye akordion şeklinde toplanarak açıklama sistemi yapılır Sürme cam sistemlerinde ise zemin de bulunan ray sayesinde camlar iç içe girerek kapatma yapılmaktadır. Katlanır cam yüzde yüz yalıtım yapmamakla birlikte şu sıralar ısıcamlı sistem de kullanılmaya başlandı.

Cam Balkon Kapama

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Fonksiyonel cam yapısıyla her mekan yapısına uygun şekildetasarlanmıştır.

Hareketli Cam Sistemleri

Boyutu kullanılacak alanın genişliğine orantılı şekilde uzatılıp veya kısaltma yapılarak fonksiyonellik kazandırılabilir.

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Sürme cam sistemi daha kolay temizlenebilir yapısıyla ön plana çıkmaktadır.

90

7/24 Hizmet Almak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Egeden Otomasyonu Tercih Etme Nedenleriniz

Üstün Kalite

Kullandığımız ürünler, verdiğimiz hizmet, dizaynlarımızdaki ince işçilik ve hizmet sonrası destek kalitemizi ortaya çıkaran bileşenlerdir.

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizde her zaman hammadde kalitesine ve sorunsuz montaja önem veririz. güvenlik bizim için ilk sıradadır.

Tecrübeli Personel

20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizle birlikte hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Dayanıklılık

Kullandığımız malzemeler ile ürünlerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

İş Ortaklıklarımız

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık size verdiğimiz hizmetin temel bileşenleridir.Bu yüzden her zaman sektörde bu değerleri ön planda tutan firmalarla çalışırız.

Yenilik

Fikirlerin ve teknolojinin birleşmesi ile siz değerli müşterilerimize her zaman sektördeki yeniliklerle entegre hizmet veririz.

Cam Kapama Sistemleri Uygulamalarımız

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardım ister misiniz?
Egeden Otomasyon
Merhaba, 👋
Cam Kapama Sistemleri
Hakkında bilgi almak ister misiniz?